DEMONTAŻ

SMARMAX PENETRATOR (MC-9400)

SMARMAX PENETRATOR (MC-9400)

Super penetrujący (5 sekund) odrdzewiacz z (MOS2+EP) do najtrudniejszego demontażu śrub, dla najbardziej wymagających mechaników.

SMARMAX PENETRATOR-NF (MC-9401)

SMARMAX PENETRATOR-NF (MC-9401)

Niepalny, super penetrujący odrdzewiacz poluzowujący z dodatkiem MoS2+EP do trudnego demontażu śrub. Wolno wysycha i działa dłużej.

SMARMAX HT-PASTE (MC-6116)

SMARMAX HT-PASTE (MC-6116)

Niemetaliczna, czysta pasta montażowa w aerozolu na bazie Nano Azotku Boru do gwintów i mechanizmów, odporna na ekstremalne obciążenia, ciśnienia, agresywną chemię i temperatury do 1470˚C.

SMARMAX CLEANER (MC-6060)

SMARMAX CLEANER (MC-6060)

Bezpieczny uniwersalny super zmywacz odtłuszczający, szybko odparowujący do czyszczenia i odtłuszczania części mechanicznych i elektrycznych.

PENOIL-HD (MC-1270)

Najszybszy penetrator, czysty preparat do błyskawicznego luzowania i demontażu zardzewiałych połączeń gwintowych i zapieczonych mechanizmów.
Czyści – ułatwia demontaż – poluzowuje – odrdzewia – smaruje – zabezpiecza

MULTI-8 (MC-6001)

Bezzapachowy, bezbarwny odrdzewiacz penetrująco-smarujący z dodatkiem PTFE. Penetruje, poluzowuje, rozpuszcza rdzę, smaruje i zabezpiecza. Niezastąpiony w każdym warsztacie.

CLEANLUB-46 (MC-9404)

Bezbarwna oliwka penetrująca do mechanizmów precyzyjnych. Wielozadaniowy preparat na bazie syntetycznego oleju jakości farmaceutycznej o niskiej lepkości.

TF-SUPER (MC-9444)

Wielozadaniowy, penetrujący środek smarny z półsuchym PTFE o niskiej lepkości o wydłużonym działaniu. Nie przyciąga kurzu, penetruje i smaruje bez konieczności czyszczenia.

CITRUS CLEANER (MC-6122)

Wysokowydajny cytrusowy zmywacz rozpuszczalnikowy do usuwania asfaltu, smarów, olejów, smoły, wosku, tuszu, żywic, spieków, sadzy, nagaru, klejów, etykiet i czyszczenia różnych powierzchni: metal, kamień, drewno, plastiki.

GSP (MC-6000)

Zmywacz w piance do usuwania powłok malarskich i uszczelnień. Wielozadaniowy preparat do usuwania ciężkich zabrudzeń, doskonały w każdym przemyśle.

NK-200 (MC-6800)

Bardzo silny, skoncentrowany zmywacz alkaliczny do stosowania z wodą. Skutecznie myje i odtłuszcza, odspaja i rozpuszcza większość zanieczyszczeń maszyn i pojazdów.