SMARMAX SUPERSOL (MC-9408)

Najsilniejszy zmywacz, odtłuszczacz niepalny do części mechanicznych i elektrycznych. Wysycha natychmiast.

Supersol

Do czyszczenia różnych powierzchni i elementów mechanicznych potrzebny jest środek zapewniających odpowiednie właściwości ścierające i zachowujący się neutralnie wobec czynników zapłonowych i elektryczności. Dlatego Supersol od firmy Smarmax jest odpowiednim wyborem dla wszystkich tych, którzy potrzebują preparatu odtłuszczającego o szerokim zastosowaniu. Jest niezbędny zarówno w mniejszych przedsiębiorstwach, jak i wszędzie tam, gdzie wykorzystuje się potężne maszyny.

Niepalny odtłuszczacz

Bez względu na rodzaj pozostawionej substancji i czyszczony materiał niepalny zmywacz od Smarmax zapewnia rewelacyjny efekt. Bardzo istotną zaletą jest jego neutralność wobec czynników powodujących zapłon. Dlatego może być stosowany zarówno podczas czyszczenia, jak i konserwacji styków elektrycznych, ale również wszędzie tam, gdzie występują wysokie temperatury pracy. Dodatkową zaletą wpływającą na szerokie zastosowanie preparatu jest jego natychmiastowe wysychanie. Po jego użyciu powierzchnie czyszczone pozostają suche i pozbawione nalotów.

Celem dokładnego zapoznania się z oferowanym produktem warto przyjrzeć się jego charakterystyce:

  • Czyszczenie pieców, silników, przekładni, układów hydraulicznych, form, kominków, urządzeń drukarskich, styków elektrycznych, części mechanicznych i urządzeń elektrycznych.
  • Usuwa kleje, oleje, smary, żywice, tusz, farby drukarskie, oleje silikonowe, asfalt, bitumy, smołę, mazut, spieki, zgorzeliny, pianki poliuretanowe, środki konserwujące i antykorozyjne.
  • Mycie ręczne, natrysk, kąpiel, myjki ultradźwiękowe.
  • Odparowuje natychmiast.
  • Pozostawia suchą i czystą powierzchnię bez nalotów.
  • Wytrzymałość dielektryczna: 25.000 V
  • Niepalny, bez punktu zapłonu.
  • Zawór wielopozycyjny 360°.
  • Zalecane sprawdzenie kompatybilności z farbami i plastikami

Prezentowany niepalny zmywacz SMARMAX SUPERSOL może być dostarczony w mniejszych opakowaniach w formie aerozolu, a także w formie dużych transportów beczkowych. W ten sposób nasi przedstawiciele mogą dostosować produkt do potrzeb Klientów.

Aby skorzystać z bogatego spektrum preparatów Smarmax, zapraszamy do kontaktu. Z pewnością dostarczane przez nas wyroby zapewnią Państwu oczekiwane efekty.

Opakowania:
Aerozol 520/400ml x 12
Aerozol 800/600ml x 12
Kanister 6kg x 4
Kanister 25 kg
Beczka 250 kg Kanister 25l x 40 (paleta)