MONTAŻ

Zjawisko tarcia w układach mechanicznych jest bardzo groźne dla żywotności maszyn. Z tego powodu, podczas montażu różnych elementów, nie można zapominać o odpowiednim smarowaniu. Stosuje się do tego celu produkty przystosowane do pracy w trudnych warunkach. Zależnie od konkretnych okoliczności, smar musi być odporny na przykład na wysokie temperatury, działanie dużych sił czy na wodę. W naszej ofercie proponujemy szeroki wybór tego typu artykułów montażowych, zawsze najwyższej jakości, a do tego w konkurencyjnych cenach.

Smarowanie gwintów

Mamy również szeroki wybór produktów do smarowania gwintów. Odpowiednio przygotowane, chronią śruby przed korozją i różnego rodzaju uszkodzeniami, w tym utrudniają ich zrywanie się. Właściwe smarowanie gwarantuje tym samym wytrzymałość połączeń gwintowanych, odporność na najtrudniejsze nawet warunki pracy. Wszystkie wyroby dostępne w poniższej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości i na pewno sprostają wszelkim oczekiwaniom. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem.

SMARMAX HT-PASTE (MC-6116)

SMARMAX HT-PASTE (MC-6116)

Niemetaliczna, czysta pasta montażowa w aerozolu na bazie Nano Azotku Boru do gwintów i mechanizmów, odporna na ekstremalne obciążenia, ciśnienia, agresywną chemię i temperatury do 1470˚C.

SMARMAX ANTI-SEIZE (MC-6113)

SMARMAX ANTI-SEIZE (MC-6113)

Wielozadaniowa pasta montażowa na bazie aluminium i ceramiki do gwintów i mechanizmów pracy w wysokich temperaturach i agresywnych mediach

SMARMAX CG-2 (MC-9723)

SMARMAX CG-2 (MC-9723)

Pasta montażowa na bazie miedzi, grafitu i MoS2 do bardzo dużych obciążeń EP>800kg, wibracji i ekstremalnych temperatur do gwintów, śrub, klinów, wpustów, młotów hydraulicznych.

SMARMAX CHT-4600-S (MC-9300F)

SMARMAX CHT-4600-S (MC-9300F)

Długotrwały, syntetyczny, wysokotemperaturowy, czysty olej o wysokiej lepkości do łańcuchów, lin i mechanizmów.

SMARMAX LKM (MC-9918)

SMARMAX LKM (MC-9918)

Półsyntetyczny smar kompleksowo-litowy z MoS2, uszczelniający, bardzo przyczepny, odporny na wymywanie, ekstremalne obciążenia , wycieranie do mechanizmów, sworzni i łożysk wolnoobrotowych.

SMARMAX M-7100 (MC-3952)

SMARMAX M-7100 (MC-3952)

Suchy smar stały - powłoka smarna na bazie dwusiarczku molibdenu (MoS2), odporna na wycieranie i korozję. Nie przyciąga kurzu.

SMARMAX CSP-ST (MC-9903)

SMARMAX CSP-ST (MC-9903)

Wysokociśnieniowy i wodoodporny smar sulfonianowo-polimerowy do łożysk tocznych, ślizgowych i bardzo obciążonych mechanizmów: (ekstremalne obciążenia, wibracje, uderzenia, pył, bardzo wysokie temperatury, praca pod wodą, wymywanie pod ciśnieniem, para sprężona, średnie i wolne prędkości)

SMARMAX CSP-STM (MC-9904)

SMARMAX CSP-STM (MC-9904)

Wysokotemperaturowy i wysokociśnieniowy smar sulfonianowo-polimerowy z dodatkiem MoS2 do wolnoobrotowych łożysk tocznych, ślizgowych i obciążonych mechanizmów (ekstremalne obciążenia, naciski, uderzenia, wibracje, pył, bardzo wysokie temperatury, wymywanie pod ciśnieniem, praca pod wodą, wolne prędkości)

SMARMAX TF-SUPER (MC-9444)

SMARMAX TF-SUPER (MC-9444)

Czysty, wielozadaniowy, silnie penetrujący, półsuchy olej syntetyczny z PTFE do mechanizmów precyzyjnych, zamków, zawiasów, łańcuchów. Idealny produkt do warsztatu, samochodu i domu.

SMARMAX CSP-K2&K1 (MC-9909)

SMARMAX CSP-K2&K1 (MC-9909)

Wielozadaniowy, morski smar sulfonianowo-polimerowy najnowszej generacji do łożysk tocznych, ślizgowych i bardzo obciążonych mechanizmów (wymywanie pod ciśnieniem, praca pod wodą morską, para sprężona, ekstremalne obciążenia, uderzenia, pył, wysokie temperatury, szybkie i wolne prędkości)

SMARMAX FG-CSP-2 (NSF H1) (MC-9012)

Wielozadaniowy, wysokociśnieniowy i wodoodporny smar sulfonianowo-polimerowy do łożysk tocznych, ślizgowych i bardzo obciążonych mechanizmów: (ekstremalne obciążenia, wibracje, uderzenia, pył, bardzo wysokie temperatury, praca pod wodą, wymywanie pod ciśnieniem, para sprężona, średnie i wolne prędkości)