SMARY DLA PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO - NSF H1, KOSHER, HALAL

Specjalistyczne maszyny są dzisiaj wykorzystywane w szeroko pojętej branży przemysłowej i zawsze dla ich prawidłowej i wydajnej pracy niezbędne jest odpowiednie smarowanie różnych elementów mechanicznych. Wyjątkowe warunki pod tym kątem dotyczą jednak niewątpliwie przemysłu spożywczego, chemicznego czy farmaceutycznego. Tutaj bowiem zawsze pojawia się ryzyko, że na przykład produkty spożywcze będą miały bezpośredni kontakt z samymi smarami. Przepisy wymagają więc stosowania odpowiednich, certyfikowanych artykułów tego typu pozbawionych substancji toksycznych, które pozostają obojętne podczas kontaktu z żywnością.

Takie środki można znaleźć w naszej ofercie. Nowoczesne smary przemysłowe spełniają normy jakości ISO 21469, są ekologiczne, a przy tym skuteczne w działaniu. Doskonale zabezpieczają różne elementy maszyn przed korozją, zanieczyszczeniami, wysoką temperaturą i oczywiście przed nadmiernym tarciem. Jesteśmy w pełni odpowiedzialni za ich produkcję i zawsze sprzedajemy je w konkurencyjnych cenach.

SMARMAX FG-CSP-2 (NSF H1) (MC-9012)

Wielozadaniowy, wysokociśnieniowy i wodoodporny smar sulfonianowo-polimerowy do łożysk tocznych, ślizgowych i bardzo obciążonych mechanizmów: (ekstremalne obciążenia, wibracje, uderzenia, pył, bardzo wysokie temperatury, praca pod wodą, wymywanie pod ciśnieniem, para sprężona, średnie i wolne prędkości)

SMARMAX FG-CHT-220 (NSF H1) (MC-9020)

Syntetyczny, wysokotemperaturowy olej do łańcuchów i mechanizmów pieców, przenośników, łożysk, łańcuchów w przemyśle spożywczym.

SMARMAX FG-CHS-150-220-320 (MC-8207)

W pełni syntetyczne oleje long life przeznaczone do smarowania łańcuchów pracujących w wysokich temperaturach dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego, szczególnie polecany w piekarnictwie czy przetwórstwie napojów.

SMARMAX FG-AH-2 (MC-8232)

Wysokowydajny smar na bazie białego oleju mineralnego zagęszczony kompleksem glinu z dodatkami wysokociśnieniowymi EP oraz przeciw zużyciu AW do pracy w ekstremalnych warunkach, szczególnie w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym, gdzie jest możliwy przypadkowy kontakt z żywnością.

SMARMAX FG-AHS-1 (MC-8234B)

Wysokowydajny smar na bazie kompleksowego zagęszczacza aluminiowego, syntetycznych olejów PAO i polimeru przeznaczony do pracy w ekstremalnych warunkach, szczególnie w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym, gdzie jest możliwy przypadkowy kontakt z żywnością.

SMARMAX FG-EPS-100-150-220-320-460-680 (MC-8204)

Syntetyczne oleje przekładniowe long life z wysokowydajnościowymi dodatkami przeznaczone szczególnie do smarowania maszyn w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym.

SMARMAX FG-HV-15-22-32-46-68-100 (MC-8201)

Oleje hydrauliczne na bazie oleju białego mineralnego klasy farmaceutycznej z dodatkami wysokowydajnościowymi. Szczególnie polecane do układów hydraulicznych w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym.

SMARMAX FG-HM-32-46-68 (MC-8202)

Oleje hydrauliczne na bazie oleju białego mineralnego klasy farmaceutycznej z dodatkami wysokowydajnościowymi. Szczególnie polecane do układów hydraulicznych w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym.

SMARMAX FG-CLP-68-100-150-220-320-460-680 (MC-8203)

Półsyntetyczne oleje przekładniowe z dodatkami wysokowydajnościowymi przeznaczone szczególnie do smarowania maszyn w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym.

SMARMAX FG-HF-32-46-68-100-150 (MC-8210)

Oleje hydrauliczne oparte na syntetycznych olejach polialfaolefinowych z dodatkami wysokowydajnościowymi, szczególnie odpowiednie do zastosowań w bardzo niskich temperaturach w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym.

SMARMAX FG-VS-46-68-100 (MC-8205)

W pełni syntetyczne oleje kompresorowe przeznaczone szczególnie do smarowania maszyn w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym.

SMARMAX FG-CHT-220-320 (MC-8208)

Syntetyczne oleje do łańcuchów pracujących w wysokiej temperaturze, będące połączeniem syntetycznych olejów estrowych i dodatków o wysokiej wydajności, szczególnie polecane w piekarnictwie i innych zastosowaniach wysokotemperaturowych w przemyśle spożywczym.

SMARMAX FG-VAC-100 (MC-8206)

Specjalnie opracowany olej syntetyczny przeznaczony do kompresorów próżniowych, sprężarek tłokowych, łopatkowych czy śrubowych pracujących w szerokim zakresie temperatur szczególnie w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym.