SMAROWANIE ŁOŻYSK

Jednym z najbardziej narażonych na uszkodzenia elementów w maszynach są niewątpliwie łożyska. Często pracują one w trudnym środowisku, a do tego poddawane są ogromnym obciążeniom. Aby wydłużyć ich żywotność, należy stosować nowoczesne smary do łożysk tocznych oraz ślizgowych. Produkty tego typu znajdą Państwo w poniższej kategorii. Każdy smar wysokotemperaturowy pochodzi z naszej własnej produkcji. Wykonujemy je z najlepszych składników, stosując do tego celu najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

Smar do łożysk igiełkowych

W ofercie mamy także specjalne smary wysokotemperaturowe stosowane w łożyskach igiełkowych. Wykonane na bazie najlepszych składników, są odporne na trudne warunki, a przy tym naprawdę niedrogie. Smarowanie łożysk igiełkowych tymi środkami to gwarancja niezawodności ich pracy, wydłużenia żywotności i, co za tym idzie, zmniejszenia kosztów związanych z eksploatacją maszyny. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą. Wszystkie produkty smarujące elementy toczne, ślizgowe i igiełkowe sprzedajemy w bardzo konkurencyjnych cenach.

SMARMAX 9806 (MC-3519)

SMARMAX 9806 (MC-3519)

Specjalny, długoterminowy syntetyczny smar litowy o małym momencie w niskich temperaturach do mechanizmów precyzyjnych.

SMARMAX CSP-ST (MC-9903)

SMARMAX CSP-ST (MC-9903)

Wysokociśnieniowy i wodoodporny smar sulfonianowo-polimerowy do łożysk tocznych, ślizgowych i bardzo obciążonych mechanizmów: (ekstremalne obciążenia, wibracje, uderzenia, pył, bardzo wysokie temperatury, praca pod wodą, wymywanie pod ciśnieniem, para sprężona, średnie i wolne prędkości)

SMARMAX EMK (MC-9991)

SMARMAX EMK (MC-9991)

Długoterminowy półsyntetyczny smar dimocznikowy o niskim momencie do smarowania łożysk tocznych i ślizgowych silników elektrycznych, wentylatorów, pomp i napędów

SMARMAX CSP-PL2 (MC-9908)

SMARMAX CSP-PL2 (MC-9908)

Wysokotemperaturowy i wysokociśnieniowy smar sulfonianowo-polimerowy najnowszej generacji do łożysk rolek granulatorów i bardzo obciążonych mechanizmów: (ekstremalne obciążenia, wibracje, udary, pył, bardzo wysokie temperatury, praca w wodzie, para sprężona, wymywanie pod ciśnieniem, agresywne media, średnie i wolne prędkości)

SMARMAX PFE-2 (MC-9802)

SMARMAX PFE-2 (MC-9802)

Długoterminowy, niepalny smar fluorowy PFPE do łożysk wolno i średnio obrotowych, pracujących stale w ekstremalnie wysokich temperaturach do 300°C, pod dużym obciążeniem, lub w agresywnych chemicznie mediach.

SMARMAX CSP-STM (MC-9904)

SMARMAX CSP-STM (MC-9904)

Wysokotemperaturowy i wysokociśnieniowy smar sulfonianowo-polimerowy z dodatkiem MoS2 do wolnoobrotowych łożysk tocznych, ślizgowych i obciążonych mechanizmów (ekstremalne obciążenia, naciski, uderzenia, wibracje, pył, bardzo wysokie temperatury, wymywanie pod ciśnieniem, praca pod wodą, wolne prędkości)

SMARMAX CSP-K2&K1 (MC-9909)

SMARMAX CSP-K2&K1 (MC-9909)

Wielozadaniowy, morski smar sulfonianowo-polimerowy najnowszej generacji do łożysk tocznych, ślizgowych i bardzo obciążonych mechanizmów (wymywanie pod ciśnieniem, praca pod wodą morską, para sprężona, ekstremalne obciążenia, uderzenia, pył, wysokie temperatury, szybkie i wolne prędkości)

SMARMAX BCS (MC-3517)

SMARMAX BCS (MC-3517)

Syntetyczny, długotrwały smar kompleksowo-barowy do wysokoobrotowych wrzecion, łożysk igiełkowych, ślizgów, uchwytów obrabiarek CNC. Bardzo duże prędkości obrotowe.