SMAROWANIE PNEUMATYKI

Korozja, bardzo wysokie ciśnienie czy wysoka temperatura pracy – to tylko przykłady niekorzystnych warunków, które mogą doprowadzać do przedwczesnego zużywania się wielu elementów układów pneumatycznych. Z tego powodu stosowanie odpowiednich olejów jest absolutną podstawą. Smarowanie z wykorzystaniem nowoczesnych środków chemicznych to gwarancja niezawodności pracy całego układu i jego doskonałej wydajności.

Zapraszamy więc już teraz do zapoznania się z poniższą ofertą. Mamy szeroki wybór olejów smarujących, które zostały stworzone do pneumatyki i dostosowane do unikalnych warunków pracy tego typu układów. Chronią przed korozją, są odporne na wysokie ciśnienia, a przy tym mogą pracować zarówno w bardzo niskich, jak i wysokich temperaturach. Oleje te są bezbarwne i bezwonne, spełniając nawet standardy norm dotyczących kontaktu z żywnością. Samodzielnie zajmujemy się ich produkcją i dlatego zawsze gwarantujemy najwyższą jakość. Dlatego sprzedajemy nasze wyroby w konkurencyjnych cenach.

SMARMAX TF-SUPER (MC-9444)

SMARMAX TF-SUPER (MC-9444)

Czysty, wielozadaniowy, silnie penetrujący, półsuchy olej syntetyczny z PTFE do mechanizmów precyzyjnych, zamków, zawiasów, łańcuchów. Idealny produkt do warsztatu, samochodu i domu.

SMARMAX PN-6700 (MC-3605)

SMARMAX PN-6700 (MC-3605)

Bezbarwny, bezzapachowy, olej do narzędzi i urządzeń pneumatycznych

SMARMAX CLEANLUB-46 (MC-9404)

SMARMAX CLEANLUB-46 (MC-9404)

Syntetyczny olej penetrujący. Czysty i bez zapachu. Wielofunkcyjny o długim działaniu.