SMAROWANIE W NISKICH TEMPERATURACH

Uruchamianie maszyn po długim czasie lub nawet ich stała praca w wyjątkowo zimnym środowisku generuje ogromne zagrożenie dla wielu podzespołów mechanicznych. Nieodpowiedniej jakości smary tracą swoje właściwości w niskich temperaturach. Smar wyraźnie gęstnieje i przestaje spełniać podstawowe zadanie. Smarowanie w niskich temperaturach najlepiej realizować więc z wykorzystaniem naszych profesjonalnych produktów. Ułatwiają one rozruch urządzeń, chroniąc wszystkie istotne podzespoły przed uszkodzeniem i przedwczesnym zużyciem. Smary mają bardzo niską temperaturę gęstnienia, dlatego można je stosować nawet w przypadku tych mechanizmów, które nieustannie pracują w chłodzie.

Oferujemy szeroki wybór wyrobów tego typu, dlatego ich dopasowanie do potrzeb na pewno nie będzie stanowiło problemu. Smarując różne podzespoły z ich wykorzystaniem, dba się nie tylko o wydajną, ale także bezawaryjną pracę, która to przekłada się oczywiście na niższe koszty eksploatacji maszyn. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

SMARMAX 9806 (MC-3519)

SMARMAX 9806 (MC-3519)

Specjalny, długoterminowy syntetyczny smar litowy o małym momencie w niskich temperaturach do mechanizmów precyzyjnych.

SMARMAX EMK (MC-9991)

SMARMAX EMK (MC-9991)

Długoterminowy półsyntetyczny smar dimocznikowy o niskim momencie do smarowania łożysk tocznych i ślizgowych silników elektrycznych, wentylatorów, pomp i napędów

SMARMAX PFOX (MC-9602)

SMARMAX PFOX (MC-9602)

Specjalny syntetyczny olej PFPE do smarowania długoterminowego mechanizmów precyzyjnych, próżni, gumy, tworzyw, itp. Odporny na wysokie temperatury do 300°C i większość agresywnych mediów.

SMARMAX PFOX-32 (MC-3801)

SMARMAX PFOX-32 (MC-3801)

Czysty olej fluorowy PFPE o niskiej lepkości, chemoodporny, niepalny, bezbarwny, bez zapachu o najdłuższym działaniu do małych mechanizmów precyzyjnych, tworzyw, gumy, skóry, drewna, itp.