SMAROWANIE ŁAŃCUCHÓW

Elementy ruchome w różnego rodzaju specjalistycznych maszynach są zawsze mocno narażone na różne uszkodzenia. Wynika to z charakterystyki ich pracy. Dotyczy to między innymi łańcuchów oraz łożysk. Nierzadko muszą one pracować nie tylko pod dużym obciążeniem mechanicznym, ale także w środowisku wysokotemperaturowym, ciśnieniowym czy nawet chemicznym. Smarowanie łańcucha to podstawa zachowania jego pełnej sprawności na lata, a nasz nowoczesny smar sprawdzi się do tego idealnie. Samodzielnie produkujemy smary, wykorzystując najnowocześniejsze technologie. Nadają się one do smarowania łańcuchów nie tylko w urządzeniach przemysłowych czy rolniczych, ale także na przykład w motorze.

Smar fluorowy

Istotną częścią tej oferty są z pewnością nowoczesne smary fluorowe. Zostały one stworzone do pracy w miejscach, w których panuje wyjątkowo wysoka temperatura, między innymi w hutach. Smarowanie łańcuchów z ich wykorzystaniem to gwarancja bezawaryjnej pracy urządzeń, jak i zwiększonej ich żywotności. Smar fluorowy i wszystkie inne wyorby z tej kategorii sprzedajemy w konkurencyjnych cenach.

SMARMAX CHT-4600-S (MC-9300F)

SMARMAX CHT-4600-S (MC-9300F)

Długotrwały, syntetyczny, wysokotemperaturowy, czysty olej o wysokiej lepkości do łańcuchów, lin i mechanizmów.

SMARMAX CSP-ST (MC-9903)

SMARMAX CSP-ST (MC-9903)

Wysokociśnieniowy i wodoodporny smar sulfonianowo-polimerowy do łożysk tocznych, ślizgowych i bardzo obciążonych mechanizmów: (ekstremalne obciążenia, wibracje, uderzenia, pył, bardzo wysokie temperatury, praca pod wodą, wymywanie pod ciśnieniem, para sprężona, średnie i wolne prędkości)

SMARMAX PFE-2 (MC-9802)

SMARMAX PFE-2 (MC-9802)

Długoterminowy, niepalny smar fluorowy PFPE do łożysk wolno i średnio obrotowych, pracujących stale w ekstremalnie wysokich temperaturach do 300°C, pod dużym obciążeniem, lub w agresywnych chemicznie mediach.

SMARMAX CSP-STM (MC-9904)

SMARMAX CSP-STM (MC-9904)

Wysokotemperaturowy i wysokociśnieniowy smar sulfonianowo-polimerowy z dodatkiem MoS2 do wolnoobrotowych łożysk tocznych, ślizgowych i obciążonych mechanizmów (ekstremalne obciążenia, naciski, uderzenia, wibracje, pył, bardzo wysokie temperatury, wymywanie pod ciśnieniem, praca pod wodą, wolne prędkości)

SMARMAX CHAIN SPRAY (MC-6097)

SMARMAX CHAIN SPRAY (MC-6097)

Czarny, penetrujący smar MoS2 do łańcuchów i lin, wolno i szybkobieżnych. Zapewnia długoterminowe smarowanie łańcuchów stosowanych w maszynach przemysłowych, dźwigach, przenośnikach, wózkach widłowych, motorach, rowerach, itp.

SMARMAX CHT (MC-9300)

SMARMAX CHT (MC-9300)

Syntetyczny, wysokotemperaturowy, czysty olej do smarowania długotrwałego łańcuchów i mechanizmów

SMARMAX CHT-250-S (MC-9300D)

SMARMAX CHT-250-S (MC-9300D)

Długotrwały, syntetyczny, wysokotemperaturowy, czysty olej o średniej lepkości do łańcuchów, lin i mechanizmów

SMARMAX PFOX (MC-9602)

SMARMAX PFOX (MC-9602)

Specjalny syntetyczny olej PFPE do smarowania długoterminowego mechanizmów precyzyjnych, próżni, gumy, tworzyw, itp. Odporny na wysokie temperatury do 300°C i większość agresywnych mediów.

SMARMAX TF-SUPER (MC-9444)

SMARMAX TF-SUPER (MC-9444)

Czysty, wielozadaniowy, silnie penetrujący, półsuchy olej syntetyczny z PTFE do mechanizmów precyzyjnych, zamków, zawiasów, łańcuchów. Idealny produkt do warsztatu, samochodu i domu.

SMARMAX OGX-00 (MC-0822)

SMARMAX OGX-00 (MC-0822)

Wysokociśnieniowy półpłynny smar do przekładni otwartych, zębatek, lin i prowadnic. Bardzo przyczepny, odporny na ekstremalne naciski, wycieranie, obciążenia i wymywanie.

SMARMAX CSP-K2&K1 (MC-9909)

SMARMAX CSP-K2&K1 (MC-9909)

Wielozadaniowy, morski smar sulfonianowo-polimerowy najnowszej generacji do łożysk tocznych, ślizgowych i bardzo obciążonych mechanizmów (wymywanie pod ciśnieniem, praca pod wodą morską, para sprężona, ekstremalne obciążenia, uderzenia, pył, wysokie temperatury, szybkie i wolne prędkości)

SMARMAX FG-CSP-2 (NSF H1) (MC-9012)

Wielozadaniowy, wysokociśnieniowy i wodoodporny smar sulfonianowo-polimerowy do łożysk tocznych, ślizgowych i bardzo obciążonych mechanizmów: (ekstremalne obciążenia, wibracje, uderzenia, pył, bardzo wysokie temperatury, praca pod wodą, wymywanie pod ciśnieniem, para sprężona, średnie i wolne prędkości)