SMAROWANIE LIN

Mechanizmy precyzyjne, dźwigi i żurawie czy różnego rodzaju specjalistyczne maszyny stosowane są na przykład w przemyśle kopalnianym. To miejsca, w których wykorzystuje się różnego rodzaju liny przenoszące duże obciążenia. Nierzadko pracują one w trudnym środowisku i dlatego konieczne jest ich intensywne smarowanie. W poniższej kategorii proponujemy produkty, które wręcz idealnie sprawdzą się do takiego zadania.

Produkujemy nowoczesne, wytrzymałe i niezawodne smary o bardzo szerokim zastosowaniu. Proces smarowania lin jest szczególnie ważny w tych miejscach, w których są narażone na działanie wysokiej temperatury, wody czy brudu. Nasze środki smarujące są odporne na te czynniki, a przy tym wykonane ze składników, które zachowują swoje właściwości przez bardzo długi czas. Oferujemy także artykuły idealne do zastosowania w motoryzacji, na przykład do lubrykacji linek systemów podnoszenia szyb. Szeroki ich wybór w przystępnych cenach to gwarancja bezproblemowego ich dopasowania do indywidualnych potrzeb.

SMARMAX CSP-ST (MC-9903)

SMARMAX CSP-ST (MC-9903)

Wysokociśnieniowy i wodoodporny smar sulfonianowo-polimerowy do łożysk tocznych, ślizgowych i bardzo obciążonych mechanizmów: (ekstremalne obciążenia, wibracje, uderzenia, pył, bardzo wysokie temperatury, praca pod wodą, wymywanie pod ciśnieniem, para sprężona, średnie i wolne prędkości)

SMARMAX CSP-STM (MC-9904)

SMARMAX CSP-STM (MC-9904)

Wysokotemperaturowy i wysokociśnieniowy smar sulfonianowo-polimerowy z dodatkiem MoS2 do wolnoobrotowych łożysk tocznych, ślizgowych i obciążonych mechanizmów (ekstremalne obciążenia, naciski, uderzenia, wibracje, pył, bardzo wysokie temperatury, wymywanie pod ciśnieniem, praca pod wodą, wolne prędkości)

SMARMAX TF-SUPER (MC-9444)

SMARMAX TF-SUPER (MC-9444)

Czysty, wielozadaniowy, silnie penetrujący, półsuchy olej syntetyczny z PTFE do mechanizmów precyzyjnych, zamków, zawiasów, łańcuchów. Idealny produkt do warsztatu, samochodu i domu.

SMARMAX CABLES (MC-3953)

SMARMAX CABLES (MC-3953)

Półsyntetyczny smar penetrujący z dodatkiem dwusiarczku molibdenu MoS2 do zabezpieczania długoterminowego lin i łańcuchów różnych typów, w każdych warunkach pogodowych, również w bardzo wysokich temperaturach.

SMARMAX TF-EXTRA (MC-9442)

SMARMAX TF-EXTRA (MC-9442)

Czysty, wysokociśnieniowy smar polimerowy EP+ z PTFE do długoterminowego smarowania obciążonych lin i zębatek.

SMARMAX TF-MAX (MC-9415)

SMARMAX TF-MAX (MC-9415)

Czysty, penetrujący, długotrwały smar syntetyczny o najniższym współczynniku tarcia z PTFE do mechanizmów precyzyjnych, prowadnic, małych łożysk Gwarantuje doskonały poślizg nawet w obecności kurzu i piasku.

SMARMAX OGX-00 (MC-0822)

SMARMAX OGX-00 (MC-0822)

Wysokociśnieniowy półpłynny smar do przekładni otwartych, zębatek, lin i prowadnic. Bardzo przyczepny, odporny na ekstremalne naciski, wycieranie, obciążenia i wymywanie.