SMAROWANIE ŚRUB KULOWYCH

Poprawność pracy wielu elementów maszyn, w tym odpowiednia ich żywotność, jest bardzo często w dużej mierze uzależniona od jakości zastosowanych smarów. Jedną z ważniejszych kwestii w wielu urządzeniach jest smarowanie śrub kulowych. Z zasady wykorzystuje się do tego celu te same smary, które stosowane w różnego rodzaju elementach łożyskowanych.

W poniższej ofercie znajdą więc Państwo szeroki wybór produktów tego typu, dzięki którym można skutecznie i stosunkowo niskim kosztem zadbać o sprawność wszystkich swoich maszyn. Wytwarzaniem smarów zajmujemy się samodzielnie, przez co zawsze gwarantujemy doskonałą ich jakość. Specjalnie dobrane składniki sprawiają, że smarując śruby kulowe można mieć pewność ich skutecznego zabezpieczenia przed uszkodzeniami. Mogą one pracować w najtrudniejszych nawet warunkach, nie tracąc swoich właściwości smarnych i nie starzejąc się zbyt szybko. Zapraszamy już teraz do zapoznania się z ofertą. U nas wysoka jakość zawsze idzie w parze z konkurencyjną ceną i z ekspresową dostawą.

SMARMAX CSP-ST (MC-9903)

SMARMAX CSP-ST (MC-9903)

Wysokociśnieniowy i wodoodporny smar sulfonianowo-polimerowy do łożysk tocznych, ślizgowych i bardzo obciążonych mechanizmów: (ekstremalne obciążenia, wibracje, uderzenia, pył, bardzo wysokie temperatury, praca pod wodą, wymywanie pod ciśnieniem, para sprężona, średnie i wolne prędkości)

SMARMAX CSP-STM (MC-9904)

SMARMAX CSP-STM (MC-9904)

Wysokotemperaturowy i wysokociśnieniowy smar sulfonianowo-polimerowy z dodatkiem MoS2 do wolnoobrotowych łożysk tocznych, ślizgowych i obciążonych mechanizmów (ekstremalne obciążenia, naciski, uderzenia, wibracje, pył, bardzo wysokie temperatury, wymywanie pod ciśnieniem, praca pod wodą, wolne prędkości)

SMARMAX CSP-K2&K1 (MC-9909)

SMARMAX CSP-K2&K1 (MC-9909)

Wielozadaniowy, morski smar sulfonianowo-polimerowy najnowszej generacji do łożysk tocznych, ślizgowych i bardzo obciążonych mechanizmów (wymywanie pod ciśnieniem, praca pod wodą morską, para sprężona, ekstremalne obciążenia, uderzenia, pył, wysokie temperatury, szybkie i wolne prędkości)

SMARMAX FG-CSP-2 (NSF H1) (MC-9012)

Wielozadaniowy, wysokociśnieniowy i wodoodporny smar sulfonianowo-polimerowy do łożysk tocznych, ślizgowych i bardzo obciążonych mechanizmów: (ekstremalne obciążenia, wibracje, uderzenia, pył, bardzo wysokie temperatury, praca pod wodą, wymywanie pod ciśnieniem, para sprężona, średnie i wolne prędkości)