SMAROWANIE GRANULATORÓW PELLETU

Maszyny stosowane w przemyśle zawsze pracują w bardzo trudnych warunkach i pod dużym obciążeniem. Utrzymanie ich w doskonałej kondycji wiąże się więc w dużej mierze ze stosowaniem wysokiej jakości środków do smarowania. Jednymi z takich właśnie urządzeń są z pewnością granulatory oraz prasy do pelletu. W poniższej kategorii przygotowaliśmy szeroki wybór produktów gwarantujących poprawne ich smarowanie. Są one odporne na działanie wysokich temperatur oraz dużych ciśnień. Dzięki ich zastosowaniu granulator pelletowy będzie po prostu niezawodny. Nowoczesne smary wydłużają żywotność łożysk w rolkach, cechując się dodatkowo wyjątkową odpornością na proces starzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Jesteśmy producentem z wieloletnim doświadczeniem i dlatego ręczymy za najwyższą jakość wszystkich artykułów. Gwarantujemy przy tym konkurencyjne ceny oraz ekspresową dostawę. Niedrogie smary wydłużą żywotność granulatorów i innych maszyn oraz obniżą tym samym koszty związane z ich eksploatacją.

SMARMAX CSP-PL2 (MC-9908)

SMARMAX CSP-PL2 (MC-9908)

Wysokotemperaturowy i wysokociśnieniowy smar sulfonianowo-polimerowy najnowszej generacji do łożysk rolek granulatorów i bardzo obciążonych mechanizmów: (ekstremalne obciążenia, wibracje, udary, pył, bardzo wysokie temperatury, praca w wodzie, para sprężona, wymywanie pod ciśnieniem, agresywne media, średnie i wolne prędkości)

SMARMAX FG-CSP-2 (NSF H1) (MC-9012)

Wielozadaniowy, wysokociśnieniowy i wodoodporny smar sulfonianowo-polimerowy do łożysk tocznych, ślizgowych i bardzo obciążonych mechanizmów: (ekstremalne obciążenia, wibracje, uderzenia, pył, bardzo wysokie temperatury, praca pod wodą, wymywanie pod ciśnieniem, para sprężona, średnie i wolne prędkości)

SMARMAX-CSP-PLM (MC-9905)

SMARMAX-CSP-PLM (MC-9905)