SMAROWANIE PROWADNIC

Branża motoryzacyjna, przemysłowa czy chociażby rolnicza to obszary działalności, w których stosowane są różnego rodzaju prowadnice, w tym także liniowe. Aby zapewnić im optymalne warunki pracy, należy przede wszystkim zadbać o dobre smarowanie. Wykorzystywany do tego celu smar powinien być oczywiście odporny na wodę, zanieczyszczenia czy chemię. Musi on także gwarantować długą żywotność, nie tracąc zbyt szybko swoich najważniejszych parametrów.

Jako doświadczony producent z Poznania proponujemy najlepsze produkty tego typu, które znajdą Państwo w poniższej kategorii. Smary do prowadnic powstają na bazie najlepszych składników i są opracowywane w specjalistycznych laboratoriach. Dokładamy wszelkich starań, ale sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Smarując prowadnice o charakterze liniowym lub każdego innego rodzaju, wykorzystując te środki, można mieć pewność, że zapewni się im w ten sposób długą i bezawaryjną pracę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Doskonała jakość i przystępna cena idą u nas ze sobą w parze.

SMARMAX TF-LAC (MC-9411)

SMARMAX TF-LAC (MC-9411)

Sucha, czysta powłoka smarująca PTFE, odporna na wycieranie. Eliminuje piski i zakleszczanie. Nie przyciąga kurzu.

SMARMAX G-7480 (MC-3914)

SMARMAX G-7480 (MC-3914)

Sucha, bardzo trwała powłoka smarna na bazie grafitu do 1000°C, odporna na wycieranie i korozję cierną do mechanizmów pracujących w wysokich temperaturach, zapyleniu, agresywnym środowisku. Nie przyciąga kurzu.

SMARMAX TF-SUPER (MC-9444)

SMARMAX TF-SUPER (MC-9444)

Czysty, wielozadaniowy, silnie penetrujący, półsuchy olej syntetyczny z PTFE do mechanizmów precyzyjnych, zamków, zawiasów, łańcuchów. Idealny produkt do warsztatu, samochodu i domu.

SMARMAX 9806-T (MC-3520)

SMARMAX 9806-T (MC-3520)

Syntetyczny smar litowy z PTFE do małych mechanizmów precyzyjnych, prowadnic, armatury, itp.

SMARMAX OGX-00 (MC-0822)

SMARMAX OGX-00 (MC-0822)

Wysokociśnieniowy półpłynny smar do przekładni otwartych, zębatek, lin i prowadnic. Bardzo przyczepny, odporny na ekstremalne naciski, wycieranie, obciążenia i wymywanie.

SMARMAX CSP-K2&K1 (MC-9909)

SMARMAX CSP-K2&K1 (MC-9909)

Wielozadaniowy, morski smar sulfonianowo-polimerowy najnowszej generacji do łożysk tocznych, ślizgowych i bardzo obciążonych mechanizmów (wymywanie pod ciśnieniem, praca pod wodą morską, para sprężona, ekstremalne obciążenia, uderzenia, pył, wysokie temperatury, szybkie i wolne prędkości)

SMARMAX OGT (MC-0826)

SMARMAX OGT (MC-0826)

Półsyntetyczny płynny smar teflonowy do bardzo obciążonych prowadnic dźwigów i przekładni otwartych

SMARMAX EP-0&00 (MC-3405D)

SMARMAX EP-0&00 (MC-3405D)

Półpłynny, Wysokocisnieniowy smar litowy EP do prowadnic, przekładni zamkniętych i układów centralnego smarowania.