SMAROWANIE W WYSOKICH TEMPERATURACH

Dużym zagrożeniem dla wielu podzespołów mechanicznych maszyn są nie tylko niskie, ale także bardzo wysokie temperatury. Dotyczy to na przykład łożysk, w których powinien być stosowany smar odporny na takie warunki pracy lub oleje. Produkt smarujący nie może tracić swoich właściwości, powinien ułatwiać odprowadzanie ciepła i przede wszystkim tworzyć skuteczny film smarny na łożyskach i na wielu innych elementach.

W naszej ofercie można zamówić zarówno specjalistyczne smary wysokotemperaturowe, jak i najlepszy na rynku olej wysokotemperaturowy. Głównym zastosowaniem tych produktów jest smarowanie wielu elementów narażonych na wysoką temperaturę. Jesteśmy odpowiedzialni za ich produkcję i zawsze stawiamy na najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Dzięki nim urządzenia są skutecznie chronione przed nadmiernym zużyciem. To zawsze gwarancja ich długiej, absolutnie bezproblemowej pracy i oczywiście pełnej wydajności. Zapraszamy do zapoznania się z tą szeroką ofertą artykułów działających w wysokich temperaturach i do późniejszych zakupów.

SMARMAX CSP-ST (MC-9903)

SMARMAX CSP-ST (MC-9903)

Wysokociśnieniowy i wodoodporny smar sulfonianowo-polimerowy do łożysk tocznych, ślizgowych i bardzo obciążonych mechanizmów: (ekstremalne obciążenia, wibracje, uderzenia, pył, bardzo wysokie temperatury, praca pod wodą, wymywanie pod ciśnieniem, para sprężona, średnie i wolne prędkości)

SMARMAX EMK (MC-9991)

SMARMAX EMK (MC-9991)

Długoterminowy półsyntetyczny smar dimocznikowy o niskim momencie do smarowania łożysk tocznych i ślizgowych silników elektrycznych, wentylatorów, pomp i napędów

SMARMAX PFE-2 (MC-9802)

SMARMAX PFE-2 (MC-9802)

Długoterminowy, niepalny smar fluorowy PFPE do łożysk wolno i średnio obrotowych, pracujących stale w ekstremalnie wysokich temperaturach do 300°C, pod dużym obciążeniem, lub w agresywnych chemicznie mediach.

SMARMAX CSP-STM (MC-9904)

SMARMAX CSP-STM (MC-9904)

Wysokotemperaturowy i wysokociśnieniowy smar sulfonianowo-polimerowy z dodatkiem MoS2 do wolnoobrotowych łożysk tocznych, ślizgowych i obciążonych mechanizmów (ekstremalne obciążenia, naciski, uderzenia, wibracje, pył, bardzo wysokie temperatury, wymywanie pod ciśnieniem, praca pod wodą, wolne prędkości)

SMARMAX CHT (MC-9300)

SMARMAX CHT (MC-9300)

Syntetyczny, wysokotemperaturowy, czysty olej do smarowania długotrwałego łańcuchów i mechanizmów

SMARMAX PFOX (MC-9602)

SMARMAX PFOX (MC-9602)

Specjalny syntetyczny olej PFPE do smarowania długoterminowego mechanizmów precyzyjnych, próżni, gumy, tworzyw, itp. Odporny na wysokie temperatury do 300°C i większość agresywnych mediów.