SMAROWANIE ŁOŻYSK LINIOWYCH

Wykorzystywane w przemyśle urządzenia, które działają pod dużym obciążeniem, powinny być regularnie smarowane. Odpowiedniej jakości smary mają tutaj bardzo duże znaczenie. Ograniczają one ryzyko uszkodzeń mechanicznych, zwiększają płynność pracy, a przy tym oczywiście wydłużają żywotność całej maszyny i obniżają koszty jej eksploatacji. W poniższej ofercie możemy zaproponować Państwu tego typu produkty, przeznaczone przede wszystkim do łożysk liniowych. Ich specyficzna konstrukcja generuje duże tarcie i dlatego bardzo istotne jest, aby stosować odpowiednio przystosowany do takich warunków pracy smar.

Artykuły z tej oferty wykonane są z najlepszych możliwych składników. Smarowanie jest efektywne, a powłoka powstająca na łożyskach o konstrukcji liniowej odporna na starzenie i działanie różnych sił. Środek ten świetnie sprawdza się również w urządzeniach precyzyjnych. Możliwości jego zastosowania są niezwykle szerokie, a cena zakupu w naszym sklepie jest naprawdę bardzo przystępna. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem.

SMARMAX EMK (MC-9991)

SMARMAX EMK (MC-9991)

Długoterminowy półsyntetyczny smar dimocznikowy o niskim momencie do smarowania łożysk tocznych i ślizgowych silników elektrycznych, wentylatorów, pomp i napędów

SMARMAX 9806-T (MC-3520)

SMARMAX 9806-T (MC-3520)

Syntetyczny smar litowy z PTFE do małych mechanizmów precyzyjnych, prowadnic, armatury, itp.

SMARMAX EP-0&00 (MC-3405D)

SMARMAX EP-0&00 (MC-3405D)

Półpłynny, Wysokocisnieniowy smar litowy EP do prowadnic, przekładni zamkniętych i układów centralnego smarowania.

SMARMAX WR-150 (MC-3629)

SMARMAX WR-150 (MC-3629)

Długotrwały, bardzo wydajny, przyczepny olej o niskiej lepkości do łańcuchów, prowadnic, ślizgów, łożysk liniowych i mechanizmów precyzyjnych.