SMAROWANIE ZĘBATEK I PRZEKŁADNI OTWARTYCH

Wiele układów mechanicznych pracuje nie tylko pod dużym obciążeniem i w bardzo wysokiej czy w wyjątkowo niskiej temperaturze. Problemem usterek bywają również zanieczyszczenia elementów mających ze sobą bezpośredni kontakt. Dotyczy to między innymi przekładni otwartych czy różnego rodzaju zębatek, na których nieustannie zachodzi zjawisko tarcia. Zanieczyszczenia i woda, a do tego ogromne siły działające na te elementy mogą doprowadzać do ekspresowej ich degradacji. Odpowiednie smarowanie jest tutaj absolutną podstawą, dlatego nasze smary sprawdzają się w tym zadaniu wręcz idealnie.

To produkty najwyższej jakości, wielokrotnie już sprawdzone, dzięki którym wydłuża się żywotność pracy maszyn i oddala ryzyko pojawienia się poważnych awarii. Wytrzymają one pracę w najtrudniejszych nawet warunkach, w tym pod wodą czy w bardzo wysokich temperaturach. Smarując zębatki oraz przekładnie otwarte tymi środkami zmniejsza się koszty związane z eksploatacją urządzeń i zapewnia im maksymalną możliwą wydajność pracy. Smary sprzedajemy w konkurencyjnych cenach – zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

SMARMAX CSP-ST (MC-9903)

SMARMAX CSP-ST (MC-9903)

Wysokociśnieniowy i wodoodporny smar sulfonianowo-polimerowy do łożysk tocznych, ślizgowych i bardzo obciążonych mechanizmów: (ekstremalne obciążenia, wibracje, uderzenia, pył, bardzo wysokie temperatury, praca pod wodą, wymywanie pod ciśnieniem, para sprężona, średnie i wolne prędkości)

SMARMAX CSP-STM (MC-9904)

SMARMAX CSP-STM (MC-9904)

Wysokotemperaturowy i wysokociśnieniowy smar sulfonianowo-polimerowy z dodatkiem MoS2 do wolnoobrotowych łożysk tocznych, ślizgowych i obciążonych mechanizmów (ekstremalne obciążenia, naciski, uderzenia, wibracje, pył, bardzo wysokie temperatury, wymywanie pod ciśnieniem, praca pod wodą, wolne prędkości)

SMARMAX TF-EXTRA (MC-9442)

SMARMAX TF-EXTRA (MC-9442)

Czysty, wysokociśnieniowy smar polimerowy EP+ z PTFE do długoterminowego smarowania obciążonych lin i zębatek.

SMARMAX OGX-00 (MC-0822)

SMARMAX OGX-00 (MC-0822)

Wysokociśnieniowy półpłynny smar do przekładni otwartych, zębatek, lin i prowadnic. Bardzo przyczepny, odporny na ekstremalne naciski, wycieranie, obciążenia i wymywanie.

SMARMAX OGP-18 (MC-9931)

SMARMAX OGP-18 (MC-9931)

Specjalny półpłynny smar na bazie syntetycznych polimerów do smarowania ekstremalnie obciążonych zębów przekładni otwartych młynów SAG, młynów kulowych i pieców obrotowych w przemyśle górniczym i cementowym

SMARMAX OGT (MC-0826)

SMARMAX OGT (MC-0826)

Półsyntetyczny płynny smar teflonowy do bardzo obciążonych prowadnic dźwigów i przekładni otwartych