SUCHE SMAROWANIE

Elementy mechaniczne pracujące w układzie otwartym, które narażone są na nieustannie działanie czynników zewnętrznych, takich jak woda i zanieczyszczenia, wymagają zastosowania odpowiednich smarów. Niezbędne jest tutaj tzw. suche smarowanie, a więc wykorzystanie produktów chroniących między innymi przed osiadaniem kurzu. Takie właśnie wyroby znajdą Państwo w poniższej ofercie. Doskonale sprawdzają się w mechanice pojazdowej, jak również w wielu specjalistycznych maszynach, w tym przemysłowych.

Środki do suchego smarowania powstają w naszych nowoczesnych fabrykach. Dbamy o ich najwyższą jakość, stosujemy wysokiej klasy składniki i ręczymy za doskonałą skuteczność działania. Smary te chronią przed korozją, są odporne na wodę i przede wszystkim tworzą bardzo skuteczny film smarny na pracujących elementach. Pomimo wysokiej jakości, są one u nas dostępne w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy więc już teraz do dokładnego zapoznania się z tą ofertą i do zakupu produktów, na których na pewno się Państwo nie zawiodą.

SMARMAX M-7100 (MC-3952)

SMARMAX M-7100 (MC-3952)

Suchy smar stały - powłoka smarna na bazie dwusiarczku molibdenu (MoS2), odporna na wycieranie i korozję. Nie przyciąga kurzu.

SMARMAX TF-LAC (MC-9411)

SMARMAX TF-LAC (MC-9411)

Sucha, czysta powłoka smarująca PTFE, odporna na wycieranie. Eliminuje piski i zakleszczanie. Nie przyciąga kurzu.

SMARMAX G-7480 (MC-3914)

SMARMAX G-7480 (MC-3914)

Sucha, bardzo trwała powłoka smarna na bazie grafitu do 1000°C, odporna na wycieranie i korozję cierną do mechanizmów pracujących w wysokich temperaturach, zapyleniu, agresywnym środowisku. Nie przyciąga kurzu.

SMARMAX TF-SUPER (MC-9444)

SMARMAX TF-SUPER (MC-9444)

Czysty, wielozadaniowy, silnie penetrujący, półsuchy olej syntetyczny z PTFE do mechanizmów precyzyjnych, zamków, zawiasów, łańcuchów. Idealny produkt do warsztatu, samochodu i domu.