PRODUKTY

Nowoczesne maszyny przemysłowe oraz specjalistyczne pojazdy, na przykład budowlane, pracujące w wyjątkowo trudnych warunkach, wymagają przede wszystkim stosowania najwyższej jakości produktów smarujących. Dotyczy to między innymi łożysk czy przekładni mechanicznych. Elementy te nieustannie ze sobą współpracują. Na łożyskach pojawia się tarcie, ogromne siły i do tego wysokie temperatury, które w skrajnych przypadkach mogą prowadzić do ich szybkiej degradacji. Nasze smary teflonowe skutecznie temu zapobiegają, a przy tym zapewniają doskonałą wydajność pracy urządzeń.

Mamy najlepsze tego typu artykuły w konkurencyjnych cenach, które wytwarzamy w naszych nowoczesnych zakładach. Smar teflonowy tworzy gruby film smarny, który jest odporny nawet na bardzo dużą siłę odśrodkową, przez co może być stosowany w elementach obrotowych. Jest on przy tym odporny na wymywanie wodą oraz na działanie wysokich temperatur. Zawsze gwarantujemy najwyższą jakość produktów i dlatego już teraz zachęcamy do ich zakupu z poniższej oferty.

SMARMAX OIL-GONE (MC-1932)

SMARMAX OIL-GONE (MC-1932)

Specjalny preparat emulgujący do neutralizacji wycieków olejowych na wodzie i w gruncie.

SMARMAX CSP-K2&K1 (MC-9909)

SMARMAX CSP-K2&K1 (MC-9909)

Wielozadaniowy, morski smar sulfonianowo-polimerowy najnowszej generacji do łożysk tocznych, ślizgowych i bardzo obciążonych mechanizmów (wymywanie pod ciśnieniem, praca pod wodą morską, para sprężona, ekstremalne obciążenia, uderzenia, pył, wysokie temperatury, szybkie i wolne prędkości)

SMARMAX FG-CSP-2 (NSF H1) (MC-9012)

Wielozadaniowy, wysokociśnieniowy i wodoodporny smar sulfonianowo-polimerowy do łożysk tocznych, ślizgowych i bardzo obciążonych mechanizmów: (ekstremalne obciążenia, wibracje, uderzenia, pył, bardzo wysokie temperatury, praca pod wodą, wymywanie pod ciśnieniem, para sprężona, średnie i wolne prędkości)

SMARMAX BCS (MC-3517)

SMARMAX BCS (MC-3517)

Syntetyczny, długotrwały smar kompleksowo-barowy do wysokoobrotowych wrzecion, łożysk igiełkowych, ślizgów, uchwytów obrabiarek CNC. Bardzo duże prędkości obrotowe.

SMARMAX OGT (MC-0826)

SMARMAX OGT (MC-0826)

Półsyntetyczny płynny smar teflonowy do bardzo obciążonych prowadnic dźwigów i przekładni otwartych

SMARMAX EP-0&00 (MC-3405D)

SMARMAX EP-0&00 (MC-3405D)

Półpłynny, Wysokocisnieniowy smar litowy EP do prowadnic, przekładni zamkniętych i układów centralnego smarowania.

SMARMAX WR-150 (MC-3629)

SMARMAX WR-150 (MC-3629)

Długotrwały, bardzo wydajny, przyczepny olej o niskiej lepkości do łańcuchów, prowadnic, ślizgów, łożysk liniowych i mechanizmów precyzyjnych.

SMARMAX EMS (MC-9988)

SMARMAX EMS (MC-9988)

Długotrwały, syntetyczny smar dimocznikowy typu long life do łożysk silników, pomp, wentylatorów, napędów i mechanizmów precyzyjnych pracujących dożywotnio lub w bardzo trudnych warunkach: (wysokie prędkości, bardzo wysokie temperatury, wibracje, agresywne corozyjne media).

SMARMAX-CSP-PLM (MC-9905)

SMARMAX-CSP-PLM (MC-9905)

SMARMAX CLEANLUB-46 (MC-9404)

SMARMAX CLEANLUB-46 (MC-9404)

Syntetyczny olej penetrujący. Czysty i bez zapachu. Wielofunkcyjny o długim działaniu.

VIGO grease RE No.0

MOLYWHITE RE No.00

TMO150

Multemp FZ (FT) No 00

MULTEMP LRL No.3

MULTEMP PS No.2

MULTEMP PS No.1

HARMONIC DRIVE SK-1A

HARMONIC DRIVE SK-2

HARMONIC DRIVE 4B No.2