O NAS

Od 15 lat, jako eksperci, z pasją pomagamy tysiącom klientów zwiększać wydajność, dochody, obniżać koszty, rozwiązywać problemy, aby mogli realizować swoje ambitne cele znacznie szybciej. Pomagamy największym korporacjom obniżać koszty utrzymania ruchu, zapewnić ciągłość produkcji i poprawić bezpieczeństwo pracy. Oferujemy optymalne rozwiązania smarowania dla mechaników i konstruktorów, które gwarantują obniżenie kosztów eksploatacji i niezawodność urządzeń. Zapewniamy wybitną jakość produktów i usług. W pełni zaangażowani, w synergii, służymy klientom. Jesteśmy zespołem godnym zaufania.

ANALIZA I OBLICZENIA PROGRAM SMAROWANIA DORADZTWO I DOBÓR PRODUKTU
WYDAJNIEJSZE SUPER PRODUKTY CIĄGŁA WSPÓŁPRACA I POMOC OSIĄGNIĘCIE CELU

 

OBNIŻ KOSZTY

Chcesz obniżyć koszty?

 

Obniż koszty

 

Obniż awaryjność

 

Ogranicz liczbę produktów

 

Wydłuż interwał smarowania

 

Wydłuż żywotność

REFERENCJE

Dzięki dogłębnej analizie i zastosowaniu smaru SMARMAX-EMK w naszych urządzeniach wyeliminowaliśmy 19 innych smarów, wydłużyliśmy interwał smarowania 3-krotnie i obniżyliśmy koszty eksploatacji o 47%.   /  Jarosław W. z Poznania Współpracujemy z MCPOLSKA od 7 lat. Firma pomogła nam wyeliminować awarie łożysk i przedstawiła doskonałe rozwiązania dla utrzymania ruchu, które zaoszczędziły nam 4 godziny pracy tygodniowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi i produktów, które stosujemy w coraz szerszym zakresie.  /  Adam R. z Katowic

DOBIERZ PRODUKT

Dobierz najlepszy produkt pod twoje potrzeby. Wypełnij proszę formularz i prześlij do nas, abyśmy mogli zaproponować najlepszą propozycję dla Ciebie.

 

DOBIERZ PRODUKT

Jeśli chciałbyś porozmawiać, to proszę wyślij swoje zapytanie do nas i odezwiemy się niezwłocznie w godzinach pracy.

 

KONTAKT

 

KONTAKT

Napisz do nas teraz!
Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Pracujemy w dniach
Poniedziałek - Piątek
w godz. 7:00 - 16:00

MCPOLSKA.PL SP Z O.O. SP.K.
Wschodnia 5a
62-080 Swadzim
NIP 777 322 92 92

tel/fax +48 61 822 65 61
e-mail: info@smarmax.com